Takil.net'te program indir

LastPass indir

LastPass


Toplam 2737 kez indirildi. Eklenme Tarihi :10-11-2013
Sürüm : 3.0.1
LastPass ekran görüntüsü
Program Boyutu : 8.7 MB.
Bu Kategoride En Çok İndirilenler
SmoothDraw
Program GüncelGüncelleme : 2013-11-12
oCam
Firma :
LastPass - Link: LastPass
Dil :
Ingilizce
Lisans :
Ücretsiz
Süre :
Yok
Platform :
Windows (Tümü)
LastPass, web sitelerine girdiğiniz şifreleri güvenli bir şekilde kaydedip, daha sonra gerektiğinde otomatik olarak bu şifreleri tek tıklamayla kullanabilmenize yarayan ücretsiz bir uygulamadır.

LastPass, web sitelerine girdiğiniz şifreleri güvenli bir şekilde kaydedip, daha sonra gerektiğinde otomatik olarak bu şifreleri tek tıklamayla kullanabilmenize yarayan ücretsiz bir uygulamadır.

LastPass sayesinde artık şifrelerinizi hatırlama derdine son. Program sizin yerinize şifrelerinizi hatırlıyor. Program bir sahip şifresi ile korunuyor. Sadece bu şifreyi hatırlamanız yeterli. Daha sonra kayıtlı tüm şifreleri kullanabiliyorsunuz.

Program tüm popüler tarayıcılarla entegre çalışabiliyor. Tüm kayıtlı şifre ekranları için kullanıcı adı ve şifre bilgilerini otomatik olarak kendisi dolduruyor. Ayrıca profiller oluşturarak, sık kullandığınız form verilerini (isim, adres, telefon, email vs.) kaydederek, istediğiniz zaman tek tıklamayla bu bilgileri otomatik olarak formda dolduruyor.

Program birden fazla platormda çalışabiliyor. Oluşturduğunuz profile başka bilgisayarlardan ve tarayıcılardan da erişebiliyorsunuz.

Bir web sitesindeki hesabınıza giriş yaptığınızda program bu girişi algılayıp size bu sitedeki giriş bilgilerinizi kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar. Kaydetmek isterseniz çıkan ekranda siteyi kaydedeceğiniz grubu ve diğer seçeneklerden istediğinizi seçerek kaydedebilirsiniz.

Programın diğer özellikleri arasında, güvenli şifre oluşturma, kimlik avı koruması, tek seferlik şifre oluşturma, otomatik giriş, içe alma/dışarı aktarma, sanal klavye gibi pek çok özellik bulunuyor.

Programa ücret karşılığında üye olduğunuzda yazılımı mobil cihazlarda kullanabilme gibi bazı ilave özelliklere de sahip oluyorsunuz.

İndireceğiniz dosya 32-bitlik sürümüdür. 64-bitlik sürümünü buradan inndirebilirsiniz.